baner | Mycie ciśnieniowe Tsunami

Usuwanie cementu, betonu z kostki brukowej

A także farb, klejów, innych pozostałości remontowych

tresc 1

Jak wyczyścić kostkę z cementu?

Betonu, farby, czy kleju?

Usuwanie śladów po budowie czy remoncie, to niezbędne zadanie, by otoczenie naszego domu mogło w pełni lśnić. Tsunami oferuje kompleksowe usługi czyszczenia kostki brukowej również z tego typu zabrudzeń.

Przy użyciu najwyższej klasy, profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych usuwamy wszelkiego rodzaju zabrudzenia budowlane. Myjemy powierzchnie płaskie, przy użyciu sprężonej wody, a w razie potrzeby zaawansowanych środków chemicznych, dzięki czemu neutralizowane są chemiczne substancje, a czyszczona powierzchnia odzyskuje swój pierwotny wygląd. Przy zastosowaniu dodatkowej impregnacji, nabiera dodatkowo jeszcze nowego blasku.

Czyszczenie kostki brukowej, a także innych podłoży z cementu, betonu i innych tego typu zabrudzeń jest procesem wymagającym. Dlatego skorzystanie z usług profesjonalnej firmy czyszczącej jest oszczędnością czasu, jak i gwarancją efektu. Potrzeba użycia odpowiednio dobranych środków chemicznych, dodatkowo wymaga ich znajomości, a także zachowania procedur bezpieczeństwa. Wybór firmy Tsunami Wadowice jest najlepszą metodą na szybkie pozbycie się zarówno farby, jak i innych zanieczyszczeń z Państwa kostki.

Sprawdź całą naszą ofertę i skontaktuj się z nami!


Usuwanie cementu z kostki brukowej

Potrzebujesz fachowców do mycia kostki, elewacji?

Skontaktuj się już teraz!

tsunami.mycie@gmail.com 728 632 363
Mycie ciśnieniowe Tsunami kontakt
tsunami.mycie@gmail.com 728 632 363

© Mycie ciśnieniowe Tsunami 2020-2022.

Realizacja strony strony internetowe oświęcim

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Tsunami Jarosław Grabowski przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.